Magazyny.pl to branżowy portal numer 1

Blog / Biuro prasowe

SkyConcept

Biuro prasowe

Marzec 21, 2018


Magazyny.pl to najpopularniejszy portal w Polsce wśród stron z sektora industrial. Według similarweb.com, serwisu szacującego zasięgi witryn, portal ma 32 tys. odsłon miesięcznie, a kolejny w rankingu jedynie 8 tys. Od 2014 roku nad portalem pracuje SkyConcept.

– Liczba odsłon portalu Magazyny.pl i ogromna przewaga nad pozostałymi portalami zajmującymi się tematyką magazynową w Polsce jest przedmiotem naszej ogromnej dumy, ale i od dawna niezwykle istotną częścią naszej strategii biznesowej w sektorze magazynowym w Polsce. Od dawna stawialiśmy na rozwój tego portalu, wierząc iż jest to konieczne do osiągania sukcesów w doradztwie na rynku magazynowym. Na taki wynik składa się wieloletnia ciężka praca całego zespołu magazynowego JLL, na czele z Tomaszem Olszewskim, oraz ogromna wiedza o rynku polskim i zagranicznym, jaką posiadają nasi specjaliści. Niezwykle ważna jest także ciężka praca nad formą i contentem dla tego portalu. Ogromne gratulacje dla całego zespołu magazynowego JLL i współpracowników – ciężka praca przynosi wspaniałe owoce – mówi Tomasz Trzósło, Managing Director, JLL.

Od czterech lat dla firmy JLL portalem zajmuje się SkyConcept. – Statystyki pokazują, że udało się nam stworzyć portal, który stał się najważniejszym źródłem informacji o szeroko pojętym rynku magazynowym w Polsce. Odpowiednia strategia opierająca się na wartościowym contencie oraz wiedzy najlepszych w swojej branży ekspertów skutkuje zaufaniem wśród czytelników oraz uczestników rynku. Niezwykle cieszy nas fakt, że codzienna, konsekwentna praca nad stroną ma swoje odzwierciedlenie w wynikach – mówi Jacek Gratkiewicz, Specjalista ds. strategii medialnych w SkyConcept.

[…]

 

Załączniki do pobrania

Plik Rozmiar pliku
jpg Tomasz Ogrodzki, SkyConcept 5 MB
pdf press_magazyny_sky 166 KB
doc press_magazyny_sky 34 KB
jpg skyconcept_media 178 KB