#TeamSky – strażnicy deadlinów

Blog / Aktualności

Magdalena Chwedoruk

Aktualności

Październik 16, 2017


Branżę nieruchomości znamy jak własną kieszeń, a marketing jaki tworzymy to zawsze składowa wielu kreatywnych głów, które wspólnie szukają najlepszych rozwiązań. Trudno przedstawić wszystkich pracowników SkyConcept, dlatego prezentujemy w kilku słowach tych, którzy stoją na straży deadlinów.

02_Front-v2
Tomek Ogrodzki
CEO – brzmi dumnie. Jako założyciel SkyConcept pozwolił sobie osobiście utopić w jeziorze pierwszego firmowego drona. Obecnie latanie zamienił na zgłębianie projektów z przestrzeni bardziej wirtualnych niż podniebnych. Dobry duch firmy – posiada niesamowitą umiejętność zapobiegania sytuacjom kryzysowym, nawet jeśli nie dotyczą go bezpośrednio. Niczym Strażak Sam ratuje sytuacje, które są nie do uratowania. W SkyConcept od początku. I do końca.
02_Front-v2
Michał Klimorowski
Nazwać go Ninją IT to mało. Bacznym okiem nadzoruje, tworzy i prowadzi rozmowy na tematy ładnie mówiąc – trudne i skomplikowane. Programista, a dla koleżanek z biura – informatyk. Dał się poznać jako kreatywny mistrz designu, contentowy pomysłodawca, budowniczy JavaScript, Django i innych. Człowiek orkiestra, który skupiony na nowinkach technologicznych wie, co w którym projekcie IT piszczy. A raczej buczy i huczy – bo za co się nie weźmie, to wszystko musi dobrze grać do ostatniej kropki w kodzie programistycznym.

Dominika Mrowińska-Bolka
Zajmuje się contentem, w stopce mailowej ma też komunikację, ale koledzy graficy mówią o niej sułtanka dizajnu. Nie lubi się nudzić, dlatego swoje trzy grosze wciska w różne projekty. Podobno w SkyConcept wychowała młode pokolenie marketingowych juniorów – chociaż sama uważa, że lat ma bardzo mało. Dużo pisze, a jedno z jej ulubionych słów to „poprawki”. Jak sama mówi: lepiej lub gorzej, zawsze pomoże.

Michał Szymaszek
Po biurze krążą legendy o jego uwielbieniu do gór, lasów i broni na kolorowe kulki. Fotografuje i nagrywa z nieba. Jako jedyny w SkyConcept zajmuje dwa biurka i obsługuje niezliczoną ilość sprzętów różnej maści. Odcina się od „poprawek” Dominiki kilkoma monitorami i słuchawkami. Ostatecznie to właśnie z jego monitorów płyną do klientów filmowe perły – a my czekamy w końcu na kategorię oscarową, w której będzie mógł otrzymać statuetkę.

Mateusz Sołtysiak
Może i najmłodszy w SkyConcept, ale za to jako jedyny w stu procentach przestrzega przepisów… korzystania z przestrzeni powietrznej. Pewnie dlatego, że jako jedyny je zna. Nasz niezłomny pilot – budzi podziw koleżanek kiedy silny wiatr hula między śmigłami drona, a on i tak nie ląduje. Lubi szybkie auta i dobre kamery. Zna chyba wszystkich dostawców usług internetowych w Polsce, i wszystkie dachy, na których można zamontować sprzęt do timelapsów.