Fotograficzne ujęcia Apartamentów Novum

Blog / Realizacje

Dominika Mrowińska-Bolka

Realizacje

Wrzesień 28, 2015


Hines Polska postanowił pokazać potencjalnym klientom ukończone i w części zamieszkane Apartamenty Novum w centrum Krakowa. Inwestując w wysokiej jakości fotografie, deweloper otrzymał materiał, który z powodzeniem może wykorzystywać w działaniach marketingowych.

Inwestycja z wielu perspektyw
Zaprojektowana przez biuro architektoniczne IMB Asymetria nowoczesna inwestycja Apartamenty Novum w Krakowie była do tej pory prezentowana na wizualizacjach pokazujących przyszłym mieszkańcom potencjał tego miejsca. Na kolejnym etapie sprzedaży deweloper postanowił przedstawić oddane do użytku obiekty na pełnowartościowych zdjęciach produktowych. Apartamenty Novum zostały także pokazane z lotniczej perspektywy, co pozwoliło w pełni zaprezentować kwartałowy układ i zróżnicowaną wysokość budynków, wewnętrzne dziedzińce oraz zastosowaną na dachach zieleń ekstensywną. Ponadto, przyszli właściciele mogą zobaczyć dokładne położenie loggii, balkonów, tarasów i ogródków, a także obszary zielone wokół inwestycji.

novum
nov5
nov4
nov3
nov1

Potencjał marketingowy
Rozpoczynając budowę kolejnych etapów inwestycji, deweloper nie ma potrzeby prezentowania obiektów na wizualizacjach – dzięki profesjonalnej sesji zdjęciowej może pokazać zalety istniejących już Apartamentów Novum. Tym samym, czyni swoją ofertę znacznie ciekawszą dla przyszłych klientów. Lotnicze i stacjonarne zdjęcia po profesjonalnym retuszu mogą zostać wykorzystane zarówno w materiałach marketingowych online, jak i offline. Wysoka jakość fotografii pozwala m.in. na wielkoformatowe wydruki, ale też doskonale sprawdza się w broszurach i promocyjnych materiałach internetowych. Wizualnie atrakcyjne i profesjonalnie obrobione zdjęcia bezpośrednio wpływają na zainteresowanie obiektem i przyciągają uwagę potencjalnych klientów – przyszłych mieszkańców Apartamentów Novum.