Biurowiec Senator z lotu ptaka

Blog / Realizacje

Mateusz Sołtysiak

Realizacje

Sierpień 9, 2012


Prezentacja biurowca Senator w Warszawie została zrealizowana w ramach projektu, dokumentującego kluczowe inwestycje komercyjne w Polsce. W ramach dokumentacji i przygotowania materiałów multimedialnych warszawskiego biurowca, firma SkyConcept wykonała zarówno film lotniczy, jak i panoramy sferyczne z lotu ptaka.

Materiały foto-video wykonano z użyciem dronów, czyli tzw. quadrocopterów. Wykorzystanie profesjonalnych platform latających opartych na systemie bezzałogowej kontroli pozwoliło na prezentację nieruchomości w innowacyjny sposób. Do realizacji projektu, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie  specjalistycznego sprzętu filmowego z profesjonalnej linii Canon. W związku z  tym, wykonane materiały charakteryzują się bardzo dobrą jakością, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Zdjęcia z lotu ptaka wykonano w rozdzielczości 21 MPix. Materiały filmowe charakteryzują się natomiast rozdzielczością High Definition 1080p.

Prezentacja nieruchomości Senator to jeden z kilkudziesięciu projektów biurowych, jakie SkyConcept wykonało we współpracy z kluczowymi deweloperami, działającymi na polskim rynku real estate. Więcej informacji na temat naszej aktywności na rynku nieruchomości można znaleźć na stronie www.skyconcept.pl.

Biurowiec Senator to ponad 25 tys. metrów kwadratowych powierzchni biurowej, którą proponuje belgijski deweloper – Ghelamco. Inwestycja powstała przy ulicy Bielańskiej, tuż obok alei Solidarności. Budynek powstał w historycznej lokalizacji, na miejscu, w którym niegdyś stał Bank Polski.

Tagi: