Centrum handlowe VIVO | Filmowa promocja

Blog / Realizacje

Nicoletta Szymańska

Realizacje

Marzec 31, 2016


Grupa Acteeum oraz firma Immofinanz to inwestorzy największej inwestycji handlowej w Stalowej Woli, która swoje otwarcie miała w listopadzie 2015 roku. Aby w pełni pokazać rozmiary inwestycji i proces jej realizacji powstała filmowa prezentacja centrum handlowego Vivo.

Inwestycja Immofinanz i Acteeum
W listopadzie 2015 roku miało miejsce otwarcie Centrum Handlowego VIVO! w Stalowej Woli. Inwestycja to projekt firmy Immofinanz Service Poland. Centrum handlowe posiada całkowitą powierzchnię równą 100 tys. m², z czego nieco ponad 1/3 jest przeznaczona na lokale handlowo-usługowe. To największa tego rodzaju inwestycja w regionie. Partnerem projektu jest Grupa Acteeum, która razem z Immofinanz zdecydowała się zlecić SkyConcept realizację filmu prezentującego centrum i prace nad jego budową.

Vivo! poklatkowo
Inwestycja powstała w nieco ponad rok. W tym czasie cały proces budowy był utrwalany na zdjęciach poklatkowych, z których został ostatecznie złożony materiał filmowy stanowiący część filmu promocyjnego. Kamera ustawiona w odpowiedniej perspektywie ujęła kolejne etapy powstawania parterowego gmachu centrum handlowego. Timelapse pozwala prześledzić, jak w poszczególnych miesiącach 2014 i 2015 roku wyglądał szkielet budynku oraz elewacja, aż do zakończenia budowy.

Promocja centrum
Zrealizowany dla Immofinanz oraz Grupy Acteeum film prezentuje informacje dotyczącej całej przestrzeni Centrum Handlowego VIVO! Ujęcia poklatkowe zostały połączone z kadrami z wnętrza oraz sprzed budynku na ostatnim etapie prac. Ponadto, film został wzbogacony o wypowiedzi Project Managera CH VIVO! Michaela Deutscha oraz Prezesa Zarządu Acteeum Central Europe, Tomasza Szewczyka. Biznesowi partnerzy mogą ten materiał promocyjny wykorzystywać na wielu płaszczyznach – zarówno podczas prezentacji firmowych, jak i wydarzeń towarzyszących otwarciu, czy innych imprez promujących największe w regionie centrum handlowe.

Vivo! Opening Day
Vivo! Opening Day2
Vivo! Opening Day3

 

Tagi: ,