GRAFFIT | Filmowa zapowiedź przyszłego biurowca

Blog / Realizacje

Nicoletta Szymańska

Realizacje

Kwiecień 6, 2016


Lokalizacja jest jednym z głównych wyznaczników atrakcyjności budynku biurkowego. Dostępność komunikacji miejskiej, dogodny dojazd autem do siedziby firmy i infrastruktura rowerowa – to wszystko ma ogromne znaczenie dla pracowników, którzy z różnych części miasta docierają do biura o niemalże każdej porze dnia. Wie o tym Hines Polska, deweloper nowej inwestycji na warszawskim Mokotowie.

Graffit to budynek biurowy klasy A, który znajduje się w jednej z biznesowych dzielnic stolicy Polski. Deweloper inwestycji, Hines Polska, postanowił w filmie komercyjnym pokazać atrakcyjną lokalizację obiektu. Ale nie tylko – przyszli najemcy mogą poznać szczegóły dotyczące budynku oraz jego otoczenia. Mimo że jedyne co można obecnie zobaczyć pod adresem biurowca przy ul. Domaniewskiej 28, to działka pod inwestycję.

Budynek, którego nie ma
Budynek biurowy Graffit został oznaczony w filmie za pomocą graficznego markera. W odniesieniu do tego znacznika oraz do ulicy Domaniewskiej, pokazane zostały najbliższe ulice dojazdowe: Postępu, Modzelewskiego oraz al. Niepodległości. W trakcie półtorej minuty filmu kilkakrotnie powraca znacznik budynku, wokół którego pojawiają się kolejne markery z oznaczeniem m.in.:

» stacji Metro Wilanowska
» punktu Veturilo
» przystanków autobusowych i tramwajowych

Dzięki temu, przyszli najemcy mogą zobaczyć, w jakich odległościach znajdują się strategiczne dla nich punkty w codziennej drodze do biura.

Prezentacja zalet obiektu
Film jest materiałem marketingowym, który pozwala zaprezentować także różne informacje dotyczące samej powierzchni biurowej. Przyszli najemcy mogą dowiedzieć się m.in. że biurowiec Graffit będzie nie tylko nowoczesnym obiektem pod względem technicznym, ale też zostanie wykończony z wykorzystaniem elementów sztuki street art. Ponadto, przyszli pracownicy będą mieli dostępne udogodnienia w postaci przestrzeni usługowo-handlowych w samym budynku.

Materiały promocyjne 
Tego rodzaju film korporacyjny może zostać wykorzystany jako materiał promocyjny prezentujący Graffit zarówno potencjalnym klientom, jak i biznesowemu otoczeniu obiektu. Na długo przed rozpoczęciem budowy wszyscy zainteresowani mogą dzięki zrealizowanym multimediom poznać szczegóły dotyczące biurowca Graffit. Dodatkowo, film można wykorzystywać przy różnego rodzaju okazjach, takich jak chociażby spotkania z mediami czy wewnętrzne konsultacje.

Tagi: ,