Interaktywna odsłona Distribution Park Hines

Blog / Realizacje

Michał Klimorowski

Realizacje

Listopad 28, 2014


Nowe, świeże spojrzenie na koncepcję strony internetowej nieruchomości pozwoliło nam zrealizować projekt, w którym panorama sferyczna nie jest jedynie elementem dekoracyjnym, a motywem przewodnim kompleksowej prezentacji.

screen21
screen31
screen11
Zdjęcia ze strony: Distribution Park Hines

2+2=5?
Nieustannie poszukując nowych sposobów atrakcyjnej i skutecznej prezentacji nieruchomości postanowiliśmy połączyć dwa znane rozwiązania: panoramy 360o i strony www, które nigdy wcześniej nie stanowiły tak integralnej całości. Realizując kilka witryn www uczyniliśmy z panoramy centralny punkt każdej z nich. Tym samym, panorama stanowi tło dla wszystkich wyświetlanych informacji, a jako część interaktywna strony internetowej daje możliwość sprawdzenia danych np. o wolnych powierzchniach w magazynach i biurach bezpośrednio z głównego widoku landing page’a. W ten sposób wykorzystując znane i sprawdzone narzędzia otrzymaliśmy zupełnie nową formę prezentacji nieruchomości.

Graficzny kreator powierzchni magazynowej
Na nową formę prezentacji oferty dewelopera składa się nie tylko warstwa wizualna witryny internetowej, ale też jej wewnętrzny silnik. Panel administracyjny został wzbogacony o nasz autorski mechanizm do graficznego przedstawiania powierzchni, dzięki czemu administrator ma możliwość nie tylko edytować treści na stronie. Za pomocą intuicyjnego interfejsu może dodawać nową pozycję do bazy dostępnych modułów oraz zaznaczać jego położenie na planie parku. Prezentowany na stronie internetowej widok planu magazynu zostaje automatycznie zaktualizowany o podgląd wprowadzonego segmentu. Wszystkie dane o powierzchniach wprowadzane do panelu zostają również automatycznie zmieniane we wszystkich właściwych miejscach strony internetowej a także na panoramie.

Szata zdobi magazyn
Niezależnie od zastosowanych rozwiązań funkcjonalnych, atrakcyjne przedstawienie oferty centrum logistycznego na stronie www nie byłoby możliwe bez najlepszej jakości materiałów multimedialnych. Realizując projekt dla dewelopera Hines wykonaliśmy szereg zdjęć z lotu ptaka, które stanowiły podstawę do wykonania panoram lotniczych znajdujących się w widoku głównym witryny www każdego z parków. W prezentacjach wnętrz biurowych i magazynowych wykorzystaliśmy panoramy stacjonarne, które złożone z poddanych retuszowi fotografii dają całościowy obraz powierzchni do wynajęcia. Centra logistyczne można też zobaczyć na zdjęciach umieszczonych w galeriach z multimediami na każdej z witryn. Dopiero ubrana w takiej jakości elementy wizualne strona WWW stanowi pełnowartościową prezentację oferty dewelopera.

Tagi: ,