Interaktywny świat New City

Blog / Realizacje

Nicoletta Szymańska

Realizacje

Maj 2, 2016


Projektując swoją przyszłość tak jak New City – zgodnie z obowiązującymi trendami, jesteś zawsze o jeden krok do przodu. Wyróżniając się oryginalnym designem, łącząc nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania w spójną całość akcentujesz nieszablonowe myślenie, silnie zaznaczasz działalność w Internecie. Swoją obecność zaznaczył także Hines poprzez nową stronę www dla kompleksu biurowego New City.

02-iPad-Air-Landscape-Mock-up

Esencją współczesnego świata są kompozycje, odbierane szybciej i łatwiej przez ludzki mózg. Coraz większą popularnością cieszy się content wizualny, obrazy górują nad słowem pisanym.  Nie dziwi zatem fakt, że grafika komputerowa, projektowanie stron i całokształt działań wizualnych stanowią treść nowoczesnego marketingu i wpisują się w ogół najbardziej skutecznych i efektywnych działań promocyjnych.

Patent na jakość
New City to ciekawy obiekt na mapie warszawskiego Mokotowa. Idealnie wpisuje się w miejski krajobraz nowoczesnych przestrzeni biurowych tej biznesowej dzielnicy Warszawy. Nowa strona internetowa kompleksu biurowego zrealizowana dla dewelopera Hines wyróżnia się dbałością o detale i konsekwencją w budowaniu wizerunku silnej marki. Harmonijny układ strony dopełniają liczne ikony i konkretne treści, dzięki którym internauta nie zgubi się w nadmiarze informacji.
Wyszczególnienie pozytywnych atrybutów na mocno konkurencyjnym rynku jest obecnie kwestią kluczową, podobnie jak dbałość o przekaz merytoryczny. Jednym z takich rozwiązań jest mapa budynku i okolicy, która podkreśla atut, jakim jest bez wątpienia położenie New City. Dogodny dostęp do transportu publicznego zapewniają znajdujące się w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe oraz stacja metra. Zaledwie 15 minut jazdy samochodem dzieli budynek od centrum miasta.

iPhone-6S-Plus

Filozofia ECO
New City to kolejna inwestycja Hines wybudowana w duchu zrównoważonego budownictwa. Biurowiec powstał z myślą o zminimalizowaniu zanieczyszczeń przez zastosowanie przyjaznych środowisku materiałów, inteligentne sterowanie instalacjami biurowca czy ograniczenie zużycia energii. New City stanowi przykład konceptualnego budynku, w którym duży nacisk położono na kwestie związane z ochroną środowiska i to też zyskało wyraz na nowej stronie www. Idea ECO jest opisana w zakładce „oszczędności”. Środowiskowe podejście to przede wszystkim: energooszczędny system HVAC, oświetlenie LED, recykling odpadów, oszczędzająca wodę armatura, program HinesGO – edukacja ekologiczna Najemców, które przyczyniły się do otrzymania przez New City certyfikatu BREEAM In-Use na poziomie Excellent. Co warto podkreślić, dzięki bardzo wysokim ocenom, New City jako jeden z 5 budynków na świecie, został nominowany do prestiżowej nagrody Breeam Award w kategorii In-Use 2016.

iMac

Transparentność jak na dłoni
Przy kreowaniu funkcjonalnej strony istotny okazał się właściwy dobór materiałów i zdjęć budynku. Zastosowanie minimalistycznego układu koresponduje z nowoczesnym kompleksem New City, a umieszczona w jednej z zakładek galeria zdjęć eksponuje charakter inwestycji Hines. Biurowiec New City zapewnia szeroką i dopasowaną do indywidualnych potrzeb ofertę, a oprawa strony www uwydatnia w tym przypadku możliwości i korzyści jakie czekają na najemców w tym obiekcie.

Newsy z New City
Rozumiejąc branżę i rynek znacznie łatwiej jest rozwijać idee klienta, zsynchronizować oczekiwania, zbudować spójną całość treści i obrazu. Strona www New City to drugi projekt po biurowcu Proximo, który przygotowaliśmy dla dewelopera Hines, a pierwszy w nowym roku. Chcieliśmy, aby strona była kompatybilna z wizerunkiem marki. Jednocześnie, zależało nam na uwypukleniu tak istotnych dla dewelopera informacji jak lokalizacja, opis budynku, podejście do zrównoważonego budownictwa czy galerii zdjęć. Nowoczesna strona www New City miała za zadnie podkreślić nowy rozdział w życiu biurowca – i ten cel został osiągnięty.

Tagi: ,