Inwestycja biurowa w 3D

Blog / Realizacje

Dominika Mrowińska-Bolka

Realizacje

Styczeń 12, 2015


Potencjalni najemcy nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie mogą zobaczyć go na długo przed zakończeniem budowy. Choć oddanie do użytku inwestycji Domaniewska Office HUB jest planowane na trzeci kwartał 2015 roku, to wirtualnie już stoi na swoim miejscu.

Pokazać nieistniejące
Polski Holding Nieruchomości postanowił jeszcze przed ukończeniem budowy pokazać najemcom inwestycję w jej przyszłym otoczeniu. W tym celu zrealizowaliśmy projekt, który poza stworzeniem wizualizacji dwu-segmentowego obiektu, obejmował  wykonanie panoram 360o. Cały proces realizacji tego projektu posiadał kilka etapów.

phn01B

Jedyni tacy budowniczy
W przypadku inwestycji, która jest w fazie koncepcji bądź budowy, wizualizacje powstają w oparciu o plany architektoniczne. Prace grafików – a w przypadku umieszczenia wizualizacji w panoramie także działu IT – trwają o wiele krócej niż prawdziwa budowa, co odgrywa niebanalną rolę w prezentacji oferty przyszłym najemcom. Ten potencjał dostrzegł PHN, który już teraz może pokazywać swoją inwestycję tak, jakby stała ukończona przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie.

wiezowiec2-01

Real(istycz)na przewaga
Poza nadaniem ofercie przejrzystości i uzyskania multimedialnej prezentacji, która pozwala dostrzec atuty inwestycji zlokalizowanej w biznesowym centrum warszawskiego Mokotowa, PHN otrzymał doskonałe narzędzie marketingowe. Nieruchomość pokazana w 3D stanowi nie tylko rozwiązanie wspierające wynajem, ale też jest narzędziem promocyjnym. Realistyczne odwzorowanie przyszłego biurowca znajduje się w ofercie PHN o krok przed będącymi w budowie ofertami konkurencji.

zalety

Tagi: ,