Korporacyjna wizytówka BSC Real Estate Advisors

Blog / Realizacje

Dominika Mrowińska-Bolka

Realizacje

Grudzień 14, 2017


Szeroka oferta nieruchomości komercyjnych i usług związanych z doradztwem, zespół doświadczonych profesjonalistów od lat działających na rynku lokalnym i międzynarodowym, doskonała znajomość branży i potrzeb najemców. To wszystko firma BSC Real Estate Advisors postanowiła pokazać na zupełnie nowej stronie www, która pełni rolę kompleksowej wizytówki firmy w Internecie.

02_Front-v2

SPOSÓB NA INFORMACJĘ
Prezentacja szerokiej oferty oraz zakresu działań firmy wymaga przemyślanego układu, który pozwoli potencjalnym klientom bez problemu znaleźć na stronie www interesujące ich informacje. BSC Real Estate Advisors postawiło przed nami trudne zadanie zaprojektowania nie tylko formy graficznej, ale też rozwiązań, które odpowiedzą potrzebom odbiorców. Celem było stworzenie witryny internetowej oddającej multizadaniowe podejście firmy do branży nieruchomości. Duża liczba informacji była głównym wyznacznikiem układu witryny internetowej.

Aby uczynić stronę przejrzystą postawiliśmy na flat design i przy pomocy prostych kształtów i topografii zaprezentowaliśmy zakres działań firmy. Wyeliminowanie cieni i gradientów oraz wykorzystanie wyrazistych kształtów, a także kolorów zgodnych z identyfikacją wizualną firmy sprawiło, że strona jest spójna graficznie a nawigacja po niej bardzo intuicyjna. Użytkownicy klikając w kafle na stronie głównej mogą na kolejnych podstronach znaleźć kompleksowe informacje o usługach BSC Real Estate Advisors oraz przejrzeć bogate portfolio firmy. Jednocześnie, każda podstrona nawiązuje do strony głównej, ale posiada elementy graficzne wprost prezentujące wybrany obszar usług.

Wiarygodność firmy na rynku nieruchomości jest niezwykle istotna, dlatego postanowiliśmy znaleźć w witrynie miejsce na referencje klientów BSC Real Estate Advisors z różnych sektorów. Historię firmy użytkownicy mogą natomiast prześledzić dzięki osi czasu umieszczonej w zakładce o firmie, a specjalistów i ich doświadczenie poznać, dzięki kompleksowej prezentacji całego zespołu. Wspólne ustalenie z BSC Real Estate Advisors przekazu, jaki ma płynąć do potencjalnych i obecnych klientów, a także nasza znajomość rynku pozwoliły zawrzeć wszystkie informacje o firmie i ofercie w nowoczesnej formie.

ELASTYCZNE ZARZĄDZANIE
Jasno sprecyzowane podejście naszego klienta do rozwiązań technicznych od początku projektu nakreśliło sposób tworzenia strony www przez nasz zespół. Firmie BSC Real Estate Advisors zależało na dedykowanym narzędziu, które pozwoli w prosty i szybki sposób edytować zawartość witryny. Dlatego też wykorzystaliśmy w tym projekcie nasz autorski CMS, który dostosowaliśmy do potrzeb i rozwiązań zastosowanych na www tej niezależnej firmy doradczej. Stworzyliśmy także dodatkowe narzędzia w postaci wtyczek, które są dopasowane właśnie do konkretnych elementów na stronie www i pozwalają na ich prostą edycję. W ten sposób BSC Real Estate Advisors otrzymało kompletny, dedykowany panel administracyjny, który pozwala zarządzać zawartością strony internetowej.

02_Front-v2

WIZYTÓWKA W SIECI
Suma doświadczeń BSC Real Estate Advisors oraz SkyConcept, a także wspólnie określone cele pozwoliły stworzyć stronę internetową o wyrazistym charakterze i nowoczesnym designie. Firma BSC Real Estate Advisors zyskała tym samym zupełnie nową wizytówkę firmy, której główną zaletą jest przekazanie odbiorcom kompleksowych informacji o swojej działalności. Minimalistyczny ale bardzo estetyczny projekt graficzny, spójny z key visualem wyraża dbałość o szczegóły, co jest niezwykle istotne w kontakcie z klientem biznesowym.

Zobacz inne nasze realizacje: