Lotnicza prezentacja Panattoni Park Błonie

Blog / Realizacje

Mateusz Sołtysiak

Realizacje

Maj 22, 2012


Prezentacja parku magazynowego Panattoni Park Błonie została zrealizowana w ramach współpracy z firmą Jones Lang LaSalle – agencją doradczą specjalizującą się w wynajmie powierzchni magazynowych oraz biurowych. W ramach projektu, realizowanego rozpoczętego w 2012 roku, firma SkyConcept wykonała kompleksowe materiały multimedialne, obejmujące zarówno film, jak i panoramy sferyczne z lotu ptaka.

Materiały zdjęciowe i filmowe wykonano z użyciem dronów. Wykorzystanie profesjonalnych platform latających opartych na systemie bezzałogowej kontroli umożliwiło na atrakcyjną prezentację nieruchomości. Podczas realizacji projektu, wykorzystano specjalistyczny sprzęt filmowy, dzięki czemu wykonane materiały charakteryzują się ultra dobrą jakością. Sprzęt z profesjonalnej linii Canon pozwolił na wykonanie zdjęć z lotu ptaka w rozdzielczości 21 MPix oraz materiałów filmowych rejestrowanych w rozdzielczości High Definition 1080p.

Prezentacja nieruchomości „Panattoni Park Błonie” to jeden z kilkudziesięciu projektów, jakie SkyConcept wykonało dla Jones Lang LaSalle – międzynarodowej firmy doradczej, która działa na rynku nieruchomości.
Panattoni Park Błonie to powierzchnia magazynowa, będąca kolejną inwestycją w regionie dewelopera Panattoni Europe. Park magazynowy położony jest po zachodniej stronie Warszawy, w strefie „Błonie – Pass”. Park magazynowy to prawie 50 000 metrów kwadratowych powierzchni przeznaczonej pod działalność dystrybucyjną, produkcyjną, jak i biurową.