Lotnicza prezentacja Panattoni BTS Recaro

Blog / Realizacje

Mateusz Sołtysiak

Realizacje

Listopad 19, 2012


W 2012 r. firma SkyConcept podjęła współpracę ze strategicznym deweloperem powierzchni magazynowych w regionie – Panattoni Europe. W ramach realizowanych projektów, przygotowaliśmy m.in. film promocyjny obiektu położonego w Świebodzinie. Obok obiektu w Świebodzinie, który został wybudowany specjalnie dla międzynarodowego producenta foteli, firmy Recaro, przygotowaliśmy także materiały obiektów Lear i Faurecia położonych kolejno w Legnicy oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Film korporacyjny centrum Recaro, dzięki zastosowanej technologii – lotnicze wideo – w atrakcyjny sposób prezentuje obiekt w kontekście strategicznej lokalizacji. Warto zwrócić szczególną uwagę, że wykorzystanie dronów – bezzałogowych statków powietrznych – jest obecnie jedyną technologią, która umożliwia realizację tego typu ujęć lotniczych.

Realizowany projekt Recaro wpisywał się w szerszą strategię marketingu nieruchomości prowadzoną w odniesieniu do inwestycji typu build-to-suit przez dewelopera w 2012 roku. Zgromadzone przez nas materiały wideo zostały wykorzystane i zaprezentowane podczas corocznej Gali Panattoni Europe, która miała miejsce w listopadzie w jednym z warszawskich hoteli.

Obiekty build-to-suit to grupa inwestycji, która w pełni projektowana i budowana jest pod potrzeby określonych podmiotów. W związku z bardzo specyficznym charakterem inwestycji ‘szytych na miarę’, wymagają one intensywnej promocji. Takiej, która zapewni unikatową, interesująca, a przede wszystkim użyteczną prezentację nieruchomości.