Lotnicza prezentacja Prologis Park Nadarzyn

Blog / Realizacje

Mateusz Sołtysiak

Realizacje

Maj 25, 2012


Realizując kompleksowy projekt multimedialny dla Jones Lang LaSalle w 2012 r., nasza firma przygotowała unikatowy film lotniczy, który prezentuje centrum logistyczne Prologis Park Nadarzyn położone w okolicach Warszawy.

Krótki spot filmowy wykonano w technice lotniczej, wykorzystując fotograficzne platformy latające – bezzałogowe statki powietrzne wyposażone w profesjonalny sprzęt fotograficzny i filmowy. Zastosowanie tego typu technologii umożliwia na realizację materiałów opartych na dynamicznych ujęciach, w tym przelotów zarówno na wysokich, jak i niższych pułapach.

Film lotniczy Prologis Park Nadarzyn to jeden z ponad 100 projektów multimedialnych opartych na fotografii z lotu ptaka, które zrealizowaliśmy dla właściciela portalu magazyny.pl. Kompleksowy charakter wszystkich realizacji związany jest z wykonaniem także lotniczych panoram 360 oraz zdjęć. Prologis Park Nadarzyn to jedno z nowocześniejszych centr logistycznych położonych w strategicznym obszarze południowej części Warszawy. Park magazynowy składa się z czterech budynków położonych w bliskiej odległości od drogi E67, która łączy stolicę z Wrocławiem.