Lotnicza prezentacja Prologis Park Teresin

Blog / Realizacje

Mateusz Sołtysiak

Realizacje

Maj 24, 2012


Współpracując z międzynarodową firmą doradczą Jones Lang LaSalle, SkyConcept przygotowało film lotniczy jednego z obiektów inwestycyjnych w rejonie Warszawy – Prologis Park Teresin.

Film promocyjny został przygotowany z wykorzystaniem bezzałogowych statków latających. Wykorzystanie dronów umożliwiło uzyskanie unikatowej kompozycji opartej na atrakcyjnych ujęciach z lotu ptaka. Głównym wyzwaniem, które stało przed producentami SkyConcept było zaprezentowanie centrum dystrybucyjnego Prologis Park Teresin w kontekście okolicy, w tym krajowej drogi E30.

Zrealizowany projekt to nie tylko film lotniczy, ale także panoramy sferyczne i zdjęcia z lotu ptaka. W przyszłości, możliwe jest uzupełnienie materiałów także o inne rozwiązania marketingowe, w tym rendery 3D – fotorealistyczne wizualizacje komponowane np. z obrazem panoramicznym lub zdjęciem lotniczym.

Prologis Park Teresin to jeden z nowocześniejszych kompleksów magazynowych wybudowanych pod szyldem Prologis. Obiekt jest położony w odległości około 50 kilometrów od Warszawy przy drodze do Poznania. Cały kompleks składa się z sześciu budynków; jego strategiczną zaletą jest fakt posiadania własnej bocznicy kolejowej oraz bezpośredniego połączenia z pobliską drogą krajową.

Tagi: