Noc Muzeów w Warszawie 2013

Blog / Wydarzenia

Mateusz Sołtysiak

Wydarzenia

Maj 19, 2013


Agencja SkyConcept przygotowała film, który był relacją z imprezy Noc Muzeów w Warszawie podczas, której kulturalne miejsca otwierają swoje drzwi dla zwiedzających.
Impreza przyciąga wielu entuzjastów, którzy aby zobaczyć najciekawsze miejsca ustawiali się w kilkugodzinnych kolejkach. Nie dziwi więc fakt, że wydarzenie rokrocznie kończy się ogromnym sukcesem.

Agencja SkyConcept przygotowała materiał filmowy z warszawskiej Nocy Muzeów składający się m.in. z ujęć lotniczych oraz filmów poklatkowych. Dzięki połączeniu różnych technik film jest dynamiczny i w interesujący sposób przedstawia relację z najważniejszych miejsc Nocy Muzeów. Na filmie przedstawione są miedzy innymi takie lokalizacje jak Fabryka Wedla, Stadion Narodowy czy Muzeum Powstania Warszawskiego.

Najważniejszym aspektem produkcji było precyzyjne wykonanie materiałów, aby zespół jak najszybciej stworzył z niego spójną relację. Pracowaliśmy całą noc i w rezultacie film powstał już kilka godzin po zakończeniu całego wydarzenia. Materiał od razu cieszył się ogromnym zainteresowaniem mediów oraz internautów, którzy brali czynny udział w promocji, udostępniając go w kanałach social media.

Tagi: