Panattoni BTS Faurecia z lotu ptaka

Blog / Realizacje

Mateusz Sołtysiak

Realizacje

Październik 10, 2012


W ostatnim roku, nasza firma podjęła stałą współpracę z kluczowym deweloperem powierzchni magazynowych w regionie – Panattoni Europe. W ramach wspólnie przygotowywanych projektów, zrealizowaliśmy m.in. film lotniczy obiektu położonego w Gorzowie Wielkopolskim. Obok obiektu w Gorzowie, który powstał specjalnie dla globalnego koncerny chemicznego Faurecia, przygotowaliśmy też materiały obiektów Recaro i Lear położonych kolejno w Świebodzinie i Legnicy.

Film promocyjny centrum produkcyjnego Faurecia, dzięki zastosowanej techniki lotniczej w atrakcyjny sposób prezentuje hale produkcyjne wraz z otoczeniem. Materiały wideo były kręcone z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych, które jako jedyne pozwalają obecnie na realizację tak dynamicznych ujęć z lotu ptaka.

Realizowany projekt Faurecia w Gorzowie Wielkopolskim wpisuje się w globalną politykę dewelopera, mającą na celu marketing nieruchomości typu build-to-suit. Warto wspomnieć, że prezentacja wykonanych przez nas filmów reklamowych stanowiła kluczowe wydarzenie podczas corocznej Gali Panattoni Europe, mającej miejsce w listopadzie 2012 roku.

Build-to-suit to inwestycje „szyte na miarę” – projektowane i budowane dla określonego podmiotu z rynku np. firmy produkcyjnej lub handlowej. Realizacja inwestycji BTS wymaga podjęcia szczególnych działań marketingowo-sprzedażowych, które mają skutkować podjęciem realizacji nowego projektu. Szczególne trudności marketingowe wynikają z ograniczonych możliwości komunikacyjnych. Jak bowiem przedstawić inwestycję, która nie istnieje, a tym samym zachęcić klienta do współpracy właśnie z nami? Szukając metod, które skutecznie wesprą działy sprzedaży w staraniach o nowe kontrakty, coraz więcej firm deweloperskich decyduje się na wybór zaawansowanych narzędzi technologicznych, w tym renderów 3D oraz panoram 360.