Panattoni BTS Lear z perspektywy lotniczej

Blog / Realizacje

Mateusz Sołtysiak

Realizacje

Listopad 5, 2012


Lotniczy film przedstawiający centrum magazynowe firmy Lear to efekt współpracy z kluczowym deweloperem magazynowym Panattoni Europe. W ramach projektu realizowanego w 2012 r. firma SkyConcept przygotowała szereg materiałów wideo z lotu ptaka, wśród których znalazł się także obiekt BTS w Legnicy.

Produkcję wykonano w technice lotniczej, wykorzystując bezzałogowe platformy filmowe (tzw. drony).
Filmowy projekt dla Lear w Legnicy jest częścią prowadzonych przez firmę Panattoni Europe działań marketingowych skierowanych na prezentację nieruchomości typu build-to-suit. Kompletne materiały wideo, także z innych lokalizacji w Świebodzinie oraz Gorzowie Wielkopolskim zostały zaprezentowane podczas corocznej Gali organizowanej przez dewelopera.

Obiekty build-to-suit in. szyte na miarę to inwestycje budowane dla konkretnego podmiotu z rynku np. firmy produkcyjnej lub handlowej. Aby realizować inwestycje typu BTS wymagane jest podjęcie dużych starań marketingowych, mających na celu zdobycie klienta. Jak bowiem skutecznie zaprezentować inwestycję, która nie istnieje? Szukając rozwiązań, będących odpowiedzią na te pytanie coraz częściej firmy deweloperskie decydują się na wybór zaawansowanych narzędzi promocyjnych, w tym wizualizacji 3D oraz panoram sferycznych.

Tagi: