Strona www biurowca Graffit

Inwestycja firmy Hines powstaje na warszawskim Mokotowie. Choć oddanie budynku do użytku zaplanowane jest na 2018 roku, to firma już teraz zadbała o odpowiednią promocję oferty w Sieci.

Stworzenie użytecznej platformy, zaprojektowanie szaty graficznej, wdrożenie narzędzi zwiększających ruch na www, zredagowanie treści – przed takimi zadaniami stanął zespół SkyConcept projektując witrynę Graffitu.

Postawiliśmy na lekką, przejrzystą formę graficzną uzupełnioną kolorami nawiązującymi do logotypu i cech wizualnych biurowca. Wykorzystaliśmy założenia stylu flat design, dzięki którym strona Graffitu

prezentuje się przejrzyście, a jej elementy nie odwracają uwagi od najważniejszych treści. Konstrukcja witryny zachęca odbiorców do większej aktywności (tzw. mini-interakcji). Zastosowaliśmy m.in.: specjalną wyszukiwarkę trasy, rozwijana tooltipy na wizualizacjach, prezentację treści w formie slajdów czy dostęp do galerii po kliknięciu przycisku „Pokaż galerię”.

Strona www obiektu to zintegrowana kompozycja funkcjonalności, atrakcyjnego designu i innowacyjnych narzędzi – czyli idealny pakiet dla przyszłych najemców powierzchni biurowej

  • PROJEKT: STRONA WWW BIUROWCA GRAFFIT
  • KLIENT: HINES
  • DATA REALIZACJI: 2017
  • KATEGORIA: STRONA WWW, CONTENT
  • ADRES WWW: www.graffitoffice.pl
Design & Content

Podobne projekty