Filmowa kronika budowy | PRIME Corporate Center [WIDEO]

Blog / Realizacje

Dominika Mrowińska-Bolka

Realizacje

Lipiec 17, 2015


Po zakończeniu konstrukcji wszystkich kondygnacji biurowca PRIME Corporate Center przy ulicy Grzybowskiej 78 w Warszawie odbyła się ceremonia zawieszenia wiechy. Podczas tej uroczystości swoją premierę miał film poklatkowy, który w niecałą minutę pozwala zobaczyć trwające 14 miesięcy prace.

W uroczystości na warszawskiej Woli brali udział m.in. przedstawiciele inwestora obiektu, firmy Golub GetHouse, generalnego wykonawcy – Warbud, głównego najemcy biurowca – Raiffeisen Polbank, a także architekci z pracowni Epstein i zastępca prezydenta m. st. Warszawy Jacek Wojciechowicz. Ta symboliczna ceremonia, która odbyła się na dachu 96-metrowego biurowca, była doskonałą okazją do zaprezentowania filmu pokazującego prace budowlane na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Od samego początku proces wznoszenia budynku śledziła kamera, która wykonywała zdjęcia w trzech pozycjach – tak by biurowiec zmieścił się w kadrze w momencie, kiedy zostanie w całości ukończony. Na ostateczny efekt filmowy składają się poza ujęciami poklatkowymi kadry wykonane przez naszego operatora w trakcie trwania prac. Do filmu zostały dołączone również materiały inwestora w postaci wizualizacji pokazujących, jak oddany już do użytku biurowiec będzie prezentował się w warszawskim krajobrazie.

Ceremonia wzbudziła duże zainteresowanie lokalnych mediów. Podobnie dużą popularnością cieszył się w mediach film prezentujący budowę PRIME Corporate Center. Wideo pojawiło się we wpisach na portalach branżowych, takich jak biznes.onet.pl, bryla.pl czy propertydesign.pl. Film jest również dostępny na kanale YouTube inwestora biurowca, Golub GetHouse.

Tagi: ,