Raport PropTech 2018

Blog / Baza Wiedzy

SkyConcept

Baza Wiedzy

Lipiec 16, 2018


Rosnąca popularność na polskim rynku pojęcia PropTech – czyli połączenia branży nieruchomości z nowoczesnymi technologiami – wyraźnie wskazuje kierunek rozwoju branży i zmian, jakie czekają ją w najbliższych latach. Jednocześnie, rosnąca konkurencja sprawia, że Polska jest doskonałym miejscem do rozwoju innowacyjnych narzędzi dedykowanych nieruchomościom, co dotyczy praktycznie każdej sfery – od sprzedaży i obsługi klienta po budownictwo. Pytanie tylko czy firmy zajmujące się nieruchomościami to rozumieją? Postanowiliśmy to sprawdzić i wspólnie – SkyConcept i magazyn „Eurobuild CEE” – przygotowaliśmy pierwszy w Polsce raport dotyczący PropTech, czyli wykorzystania nowoczesnych technologii przez branżę nieruchomości.

Cegła i zaprawa to ciągle istotny element procesu budowy, ale nie mam złudzeń, że firmy, które nie wzbogacają swojej oferty o rozwiązania z zakresu nowych technologii z upływem czasu będą tracić swoje pozycje rynkowe.
Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający, JLL Polska

Zapraszamy do pobrania Raportu PropTech 2018 i zapoznania się z najnowszym badaniem dotyczącym wykorzystywania nowoczesnych technologii przez branżę nieruchomości, widoków na przyszłość i opinii ekspertów z rynku komercyjnego i mieszkaniowego.

 

 

 

91% pytanych agencji nieruchomości uważa, że nowoczesne technologie są motorem napędowym biznesu

 

Pobierz Raport PropTech 2018 tutaj.