Sky Wide Web| Made by Concept

Blog / Realizacje

Nicoletta Szymańska

Realizacje

Maj 31, 2016


Projektować znaczy wymyślać, szukać dla każdego problemu innego rozwiązania. Dlatego, wykorzystując własną wiedzę i doświadczenie, podążając jednocześnie za nowymi trendami postawiliśmy odświeżyć naszą firmową stronę www. 

skyconcept www

Zmieniamy się! Wraz z rozwojem działalności i ciągłym poszerzeniem oferty, postanowiliśmy zadbać o wizerunek w Sieci i dostarczyć naszym odbiorcom najważniejsze informacje o firmie na nowej stronie www. Wrażenia jakich doświadcza użytkownik podczas korzystania z autorskiej witryny mają dla nas tak samo duże znaczenie, jak prezentowane treści i oferowane produkty. Nieruchomości i e-marketing stały się naszą pasją wiele lat temu,  podobnie jak wspólna wymiana doświadczeń i informacji. Dlatego, nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż inspirująca relacja z odbiorcą, wspólny dialog, owocna współpraca z klientami oraz poszerzanie  horyzontów. Chcemy być na bieżąco ze świeżymi ideami  i tworzyć Beat Estate Generation – generację wizjonerów polskiego marketingu nieruchomości.

Inspirując siebie inspirujesz świat
Modernizacja naszej strony internetowej wiązała się nie tylko ze zmianą szaty graficznej, ale też z wyznaczeniem nowych priorytetów, opracowaniem treści i hierarchizacją informacji. Autorska witryna www jest niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów wizerunkowych firmy. Poprzeczkę ustawiliśmy wysoko – bo sami dla siebie byliśmy twórcami i odbiorcami wykonanych prac. Postanowiliśmy prowadzone działania w zakresie marketingu nieruchomości wysłać jak list – prosto do adresatów, którzy wysłaną przez nas wiadomość www odbiorą bez pudła i dojdą po skyconceptowej nitce prosto do kłębka, czyli przydatnych informacji, które spełnią ich oczekiwania. Na nowej stronie wyodrębniliśmy to co najważniejsze, zarówno naszą ofertę, jak i gotowe produkty, stworzone z myślą o agencjach nieruchomości, konsultingowych i deweloperach.Wskazaliśmy i opisaliśmy trzy filary naszej działalności: IT development & consulting, multimedia, design & content, które sprawiają, że jesteśmy w stanie dostarczać naszym Klientom kompleksowe usługi w zakresie prezentacji nieruchomości. Silny trend w tworzeniu nowoczesnych i przejrzystych stron www stanowią rozwiązania, których na nowej witrynie SkyConcept jest wiele: intuicyjne menu, formularz kontaktowy, bezpośrednia możliwość przejścia do wpisów na blogu, wyraźnie oddzielony dział kariery i portfolio stanowiące wirtualną teczka prezentującą najważniejszych realizacje. Śledząc trendy i znając zachowania użytkowników Internetu postanowiliśmy dać im jasną odpowiedź na ich potrzeby.

nowa strona www 2

Technologia jest dobrem publicznym
Teraz nasi Klienci mogą zobaczyć, jakimi gotowymi produktami dysponujemy. Re+ to nowoczesny i niedrogi system o szerokim zastosowaniu. CRM z funkcjonalnościami dopasowanymi do rynku nieruchomości jest jak internetowy kalendarz zamknięty w Sieci. Służy do zarządzania bazą ofert budynków, terenów inwestycyjnych, lokali, jak i do wspomagania zarządzania procesami najmu, czy sprzedaży. Aplikacja ipi przypominająca wirtualny szkicownik pozwala graficznie kreować powierzchnie budynków. Wirtualny kreator powierzchni poprzez nanoszenie kształtów i ikon na dowolny obraz uatrakcyjnia oferty na stronie i jest prosty w obsłudze. Technologia rozszerzonej rzeczywistości stale się rozwija i znajduje coraz więcej zastosowań. Augment Reality otworzyła zupełnie nowy rozdział w marketingu nieruchomości. Dedykowana aplikacja Sky VR dzięki goglom i odpowiedniej aplikacji pozwala użytkownikom oglądać wybrane inwestycje, tereny oraz wnętrza z dowolnego miejsca. Narzędzia efektywnej reklamy, którymi dysponujemy nie ograniczają się jedynie do rozwiązań stricte technologicznych. . Łączymy nowoczesną formę marketingu nieruchomości ze sztuką: fotografią i filmem. Przekaz słuchowo-wzrokową jest najskuteczniejszym nośnikiem informacji, a działania twórcze po prostu lubimy.Przygotowywane przez nas filmy korporacyjne odpowiadają na potrzeby współczesnych deweloperów, są niezawodnym instrumentem promocji, podobnie jak pakiet multimedialny Property360. Wideo, zdjęcia lotnicze, wizualizacje i panoramy 360 to tylko niektóre sposoby prezentacji, przyciągające uwagę klienta i podnoszące wartość projektu. Prezentując cały zakres naszej działalności na www, Klienci znajdą również informacje o uzyskanym przez SkyConcept statusie Partnera Google oraz prowadzonych kampaniach AdWords.  To one – w przeciwieństwie do tradycyjnych form promocji jak billboardy, czy broszury – zapewniają mierzalny poziom działań marketingowych. Przejrzysta prezentacja naszych produktów i usług pozwala użytkownikom odwiedzającym stronę www SkyConcept jasno określić profil naszej działalności, a dodatkowo, skorzystać z kontaktu na konkretnej podstronie. Tym samym, wysłane zapytanie trafia bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za dane produkty czy usługi.

nowa strona www 3

Ekran w ekran
Responsive Web Design jest dla stron internetowych tym, czym dla mechanika samochodowego są narzędzia. Technologia, którą własnym działaniem popiera taki gigant jak Google sprawia, że przed responsywnością nie ma ucieczki. Prace działu IT nad uruchomieniem naszej nowej strony www również wiązały się z dostosowaniem wirtualnej wizytówki do wyświetlania na różnych urządzeniach mobilnych. Komunikacja marketingowa w Internecie nie może się ograniczać tylko do wrzucenia skrótowych danych tworzących „stronkę wizytówkową”, która w dodatku źle wyświetla się na telefonach i tabletach. Mobilność witryny to już nie wybór, a raczej hamletowskie „bycie, albo nie bycie”. Strony internetowe służą nie tylko jako narzędzia opiniotwórcze czy budujące wizerunek firmy – są instrumentem do generowania leadów i sprzedaży. Dlatego też warto pamiętać, że każdy użytkownik, który nie wyświetli strony internetowej z powodu jej nieprzystosowania do urządzenia, to potencjalnie stracony Klient!

Niezobowiązujące zaproszenie
Strony internetowe mają kluczowe znaczenie dla wizerunku firmy. Nieodpowiednio wykreowane mogą negatywnie wpływać na potencjalnych Klientów. Sky Wide Web zaprojektowana przez SkyConcept, stworzona z myślą o ludziach, którzy poszukują niekonwencjonalnych rozwiązań, wytycza kolejne ścieżki do działania, generuje niepowtarzalne doświadczenia, sprzyja nawiązywaniu relacji, nadając nowe znaczenie polskiemu marketingowi nieruchomości. Zawsze jesteś mile widziany – w SkyConcept!

Tagi: ,