SkyConcept patronem medialnym wydarzeń Eurobuild CEE

Blog / Wydarzenia

Mateusz Sołtysiak

Wydarzenia

Sierpień 12, 2013


W tym, roku już po raz kolejny odbyły się dwa niezależne Turnieje, w których brały udział na co dzień współpracujące ze sobą osoby, z dwóch sektorów – budownictwa i nieruchomości.

5 lipca, na stadionie Legii odbył się 8. Turniej Tenisa, zaś na polach golfowych w Rajszewie już po raz 12 rywalizowali ze sobą zawodnicy w Turnieju Golfa Eurobuild CEE. SkyConcept jako patron medialny, nie tylko przygotował film promocyjny z tych wydarzeń, ale dodatkowo po raz pierwszy pokazał kulisy swojej pracy. Atrakcją stał się dron – bezzałogowy statek powietrzny, który z wysokości ponad 150 metrów dokumentował całą imprezę, na żywo pokazując obraz na wystawionym monitorze. W trakcie trwania imprezy, można było porozmawiać z operatorami i innymi pracownikami firmy na temat nowych technologii i wykorzystania ich w celach promocyjnych, w branżach związanych z nieruchomościami.

Eurobuild to medialna grupa skupiająca się na branży nieruchomości w regionie CEE. Magazyn istnieje od 1997 roku, skupiając swoje działania m.in. na rynku polskich, czeskim, słowackim, rumuńskim, węgierskim czy ukraińskim. Poza działalnością wydawniczą, Eurobuild CEE jest także organizatorem największych konferencji branżowych oraz innych imprez biznesowych, w tym corocznych Turniejów Golfowych.

Tagi: