Strona korporacyjna HINES

Blog / Case studies

Dominika Mrowińska-Bolka

Case studies

Kwiecień 11, 2018


Klient: Hines

Rodzaj projektu: Strona www, Content

Rok realizacji: 2018

Adres strony: www.hines.pl

Cele projektu:

  • Wykonanie i wdrożenie witryny korporacyjnej polskiego oddziału firmy Hines.
  • Zredagowanie treści na stronę internetową.
  • Pokazanie najważniejszych obszarów działalności firmy.
  • Opracowanie funkcjonalnej struktury prezentacji treści na www.

 

Pierwszym etapem współpracy nad projektem strony internetowej dla Hines Polska było poznanie oczekiwań Klienta i opracowanie najważniejszych założeń przedsięwzięcia. Inspirację do stworzenia nowej www firmy stanowiła zagraniczna strona marki, której charakter, design i struktura wyznaczyły kierunek naszych działań.

Klientowi zależało na funkcjonalnej i przejrzystej witrynie, na której użytkownik bez problemu odnajdzie interesujące treści i zapozna się z działalnością Hines w Polsce. Kolejnym celem było wyeksponowanie wieloletniego doświadczenia firmy, jej profesjonalizmu i szerokiej wiedzy w obszarze nieruchomości biurowych, mieszkaniowych i magazynowych.

Aby uzyskać jak najbardziej jasny i intuicyjny układ treści zaprojektowaliśmy sześć głównych zakładek, w których pogrupowaliśmy – odpowiadające charakterze każdej z nich – informacje. Specjalnie na życzenie Klienta stworzyliśmy sekcję „Portfolio”, w której umieściliśmy zdjęcia i opisy nieruchomości należących do dewelopera.

Michał Klimorowski, IT Manager, SkyConcept

Odwiedzający witrynę, dzięki funkcjonalnej mapce i prostej wyszukiwarce w kilka chwil mogą dowiedzieć się więcej o realizacjach firmy Hines zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Kluczową rolę w projekcie odegrało również zredagowanie dostosowanego do układu www contentu. W odpowiedzi na potrzeby Klienta zaproponowaliśmy zupełnie nowe treści, które umieściliśmy na stronie, tak by tworzyły jasny i intuicyjny układ. Nowa witryna Hines umożliwia użytkownikom dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat firmy, jej oferty, zarządzanych przez nią nieruchomości, nowych inwestycji, itp.

Aby umożliwić administratorom strony szybkie i proste edytowanie treści znajdujących się na www, zaproponowaliśmy Klientowi nasze autorskie rozwiązanie – funkcjonalny CMS, dostosowany do potrzeb firmy.

Strona www dla Hines Polska powstała w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

 

Główny cel projektu – wykonanie i wdrożenie witryny korporacyjnej polskiego oddziału firmy Hines #skyrealizacje

 

Podsumowanie projektu

Jasno sprecyzowane cele, przyjazna współpraca i kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu stron www dla branży nieruchomości, pozwoliły SkyConcept zaprojektować witrynę w pełni odpowiadającą potrzebom Klienta. Strona www.hines.pl jest źródłem zawsze aktualnych informacji dla odwiedzających, a dla samej firmy stanowi wizytówkę i wirtualną prezentację oferty. Witryna świetnie dostosowuje się do różnego rodzaju urządzeń – co gwarantuje łatwy i kompleksowy dostęp do wszystkich jej funkcjonalności.