Tulipan Park Warszawa z perspektywy lotniczej

Blog / Realizacje

Mateusz Sołtysiak

Realizacje

Czerwiec 5, 2012


Realizując zaawansowany projekt multimedialny dla Jones Lang LaSalle, nasza firma przygotowała promocyjny film lotniczy, który prezentuje centrum logistyczne Tulipan Park położone bezpośrednio przy drodze krajowej nr 8, łączącej stolicę z Katowicami.

Krótki materiał filmowy wykonano w technologii lotniczej, wykorzystując bezzałogowe platformy latające – statki powietrzne wyposażone w profesjonalny sprzęt foto-video. Zastosowanie tego typu techniki umożliwia realizację dynamicznych materiałów opartych na unikatowych ujęciach z lotu ptaka – w tym przelotów zarówno na wysokich, jak i niższych pułapach.

Film lotniczy Tulipan Park to jeden z ponad 100 projektów multimedialnych opartych na fotografii z lotu ptaka, które firma SkyConcept zrealizowała dla portalu magazyny.pl. W ramach całego projektu, poza filmami przygotowano także panoramy sferyczne oraz zdjęcia lotnicze.
Tulipan Park to jedno z nowocześniejszych centr logistycznych dewelopera Segro. Park położony jest na południe od Warszawy w sąsiedztwie dróg krajowych nr 8 i 7. Łączna powierzchnia z możliwością rozbudowy to ponad 32 ha.