Relacja z dorocznego Turnieju Golfa i Tenisa Eurobuild CEE [WIDEO]

Blog / Wydarzenia

Dominika Mrowińska-Bolka

Wydarzenia

Lipiec 2, 2015


Kolejny turniej tenisa i golfa organizowany przez Magazyn Eurobuild CEE upłynął pod znakiem sportowej rywalizacji i doskonałej zabawy. Przedstawiciele rynku nieruchomości zmierzyli się na kortach WTS DeSki w Warszawie oraz polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie.

Doroczna impreza Eurobuild CEE na jeden dzień biznesową rywalizację przenosi w obszar potyczek sportowych. Zawodnicy amatorzy podczas już dziesiątego turnieju tenisa i czternastego turnieju golfa w ciągu dnia brali udział w spotkaniach rozgrywanych w dwóch lokalizacjach, zaś na zakończenie spotkali się podczas Wieczoru Hawajskiego zorganizowanego w jednej z warszawskich restauracji. Nasza ekipa filmowa śledziła uczestników podczas całego wydarzenia i stworzyła relację zarówno z rozgrywek, jak i rozdania nagród w trakcie wieczornej części imprezy.

Kilkudziesięciu deweloperów, inwestorów, agentów nieruchomości i przedstawicieli branży przez kilka godzin walczyło w duchu zdrowej rywalizacji, co doskonale widać na lotniczych i stacjonarnych ujęciach wykonanych w Warszawie i Rajszewie. Podczas ostatniej części imprezy uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, wspólnie celebrowali odniesione zwycięstwa i podziwiali pokaz tańca, który stał się już tradycyjnym elementem tego wydarzenia. Podsumowanie imprezy w postaci filmowej relacji jest dostępne także na kanale YouTube firmy SkyConcept.

Tagi: