Warsaw Logistics Centre z perspektywy lotniczej

Blog / Realizacje

Mateusz Sołtysiak

Realizacje

Maj 23, 2012


Film lotniczy terenu inwestycyjnego Warszawa Logistics Centre zrealizowany w 2012 roku wykonaliśmy w ramach szerokiej współpracy nad multimedialnym projektem dla portalu magazyny.pl, który w całości poświęcony jest powierzchniom magazynowym do wynajęcia.

Materiał zrealizowano z lotu ptaka, dzięki czemu w unikatowy sposób zaprezentowano tereny pod przyszłą inwestycję jednego z największych deweloperów w regionie, firmy Goodman Polska. Zastosowanie ujęć z lotu ptaka, ale także panoram sferycznych i zdjęć lotniczych umożliwiło wyjątkowo kompleksową prezentację nieruchomości. Realizacja projektu nie opierała się wyłącznie na dostarczeniu unikatowego materiału wideo, ale także innych narzędzi prezentacyjnych, w tym panoram sferycznych oraz zdjęć z lotu ptaka.

Tworząc pełen pakiet materiałów promocyjnych, nasza firma zapewniła wsparcie sprzedażowe dla zespołu magazyny.pl. Prezentacja nieruchomości „Warsaw Logistics Centre” to jeden z kilkudziesięciu projektów, które SkyConcept zrealizowało dla Jones Lang LaSalle – jednej z najważniejszych agencji doradczych, działających na międzynarodowym rynku nieruchomości komercyjnych. Warsaw Logistics Centre to 50 000 metrów kwadratowych terenów inwestycyjnych przeznaczonych pod powierzchnie magazynowe. Grunt położony w sąsiedztwie drogi ekspresowej S8. Właścicielem inwestycji jest Goodman Polska – deweloper magazynowy, działający w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Tagi: