Warszawska strzelnica golfowa z perspektywy lotniczej

Blog / Realizacje

Mateusz Sołtysiak

Realizacje

Sierpień 14, 2012


Na zlecenie Silva Sport, warszawskiego ośrodka rekreacyjnego, SkyConcept przygotowało film promocyjny, który prezentuje jedną z największych strzelnic golfowych w stolicy. Driving range położony w południowej części miasta, przyciąga miłośników golfa od ponad 5 lat.

Film lotniczy został wykonany z wykorzystaniem zdalnie sterowanej platformy latającej tzw. drona. Zastosowanie tego typu techniki lotniczej w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem filmowym umożliwiło uzyskanie materiałów w najwyższej cyfrowej jakości – Full High Definition (HD 1080p).

Dynamiczne ujęcie przedstawiają sam obiekt, jak i zaplecze trenerskie. Podczas dnia zdjęciowego, drony latały nad głowami golfistów, gromadząc unikatowe materiały. Przeloty były bardzo wysokie, ale także bardzo niskie. Jedyna taka lekcja golfa z lotu ptaka! Firma SkyConcept realizuje materiały multlimedialne – w tym zdjęcia lotnicze, filmy oraz interaktywne prezentacje – dla ośrodków sportowych, w tym pól golfowych. Wszystkich miłośników golfa zachęcamy do obejrzenia relacji z 12. Turnieju Golfa Eurobuild, który odbył się w klubie golfowym First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie.

Tagi: