Wsparcie, które robi różnicę | The St Andrews Caledonian Ball

Blog / Wydarzenia

Dominika Mrowińska-Bolka

Wydarzenia

Listopad 29, 2017


Kolejny rok, kolejny bal charytatywny i co najważniejsze – kolejny rekord zebranej kwoty. Łącznie przez 3 lata podczas balu organizowanego przez St Andrew’s Foundation, prowadzoną przez Szkotów mieszkających w Polsce, udało się przeznaczyć na cele dobroczynne ponad pół miliona złotych! Tym bardziej nas cieszy, że mogliśmy w tym czasie realizować filmy, które każdego roku były częścią tego niezwykle barwnego spotkania charytatywnego. 

Dzięki firmie Prologis mieliśmy okazję rozpocząć współpracę z fundacją Scots in Poland już w 2015 roku. Wtedy powstał pierwszy film, który zachęcał uczestników dorocznego balu w stylu szkockim – The St Andrews Caledonian Ball – do szczodrości i aktywnego udziału w aukcji charytatywnej. W tym roku podczas wydarzenia zebrano ponad 175 tys. zł. Ben Bannatyne, Prezes St Andrew’s Foundation powiedział: „Niesamowita hojność naszych darczyńców naprawdę robi różnicę. Wraz ze stowarzyszonymi z nami organizacjami charytatywnymi zakupiliśmy potrzebny sprzęt i stworzyliśmy obiekty pomagające chorym dzieciom i młodzieży w Polsce.”

Po trzech latach realizowania wideo możemy śmiało stwierdzić, że aktywne uczestnictwo członków St Andrew’s Foundation w nagraniach stało się już tradycją i każdego roku możemy tworzyć coraz to ciekawsze filmy. W tym roku wręcz spektakularnie Iain Leyden wcielił się w rolę… A zresztą, sami zobaczcie!