Wspólna inicjatywa Hillwood i PHN S.A.

Blog / Realizacje

Dominika Mrowińska-Bolka

Realizacje

Czerwiec 10, 2016


Współpraca znaczących graczy w branży nieruchomości nie może odbyć się bez zaakcentowania obecności na rynku i wyjścia do odbiorców z zupełnie nową ofertą. Hillwood Europe wraz z Polskim Holdingiem Nieruchomości S.A. postanowili jedną z nowych inwestycji rozpocząć od skutecznej prezentacji i stworzenia nietypowej bazy wiedzy o centrum logistycznym.

02_Front-v2

Wykorzystanie wielokierunkowej promocji w Internecie jest obecnie popularne w kontekście docierania z ofertą do potencjalnych klientów. Różni się natomiast podejście do szerokiego wachlarza możliwości i elastyczne ich wykorzystanie. Niewątpliwie potrzeba swego rodzaju otwartości na nowe rozwiązania, by tak jak Hillwood i PHN S.A. dokonać swoistej reinterpretacji pojęcia strony internetowej i uczynić z niej wizytówkę pojedynczej oferty, co nie jest oczywiste na rynku nieruchomości magazynowo-przemysłowych.

Baza informacji
Nowa witryna centrum logistycznego Hillwood PHN Pruszków poświęcona w całości tylko jednej inwestycji stanowi kompleksową formę prezentacji. Odbiorca może szybko i w przejrzysty sposób zdobyć wszystkie istotne informacje: zarówno o planowanych obiektach, lokalizacji parku magazynowego, jak i połączeniach komunikacyjnych z Warszawą czy też drogach dojazdowych. Potencjalni klienci mogą zobaczyć autorskie wizualizacje budynków, które umieszone zostały w zdjęciach lotniczych. Tym samym, poza rozmieszczeniem obiektów centrum logistycznego dostępny jest widok okolicy, pobliskich dróg i zabudowań, a realistyczne wizualizacje doskonale prezentują potencjał oferty Hillwood PHN Pruszków. Plan samego centrum dostępny jest także na graficznym rzucie umieszczonym jako jeden ze stałych elementów strony www, a lokalizacja parku została oznaczona na dedykowanej mapie. Ponieważ strona internetowa pojedynczej oferty Hillwood i PHN S.A. to pierwsza tego typu inicjatywa, w ramach projektu powstała cała oprawa graficzna – zarówno kompozycja kolorystyczna, jak i stworzenie logotypu dwóch współpracujących podmiotów i nazwy parku. Dzięki tak kompleksowemu podejściu do projektu i wykonaniu wszystkich jego elementów, udało się nam uzyskać niezwykle spójny charakter witryny www.

iPhone-6-Plus-Mockup-from-Shakuro-1024x576

Skuteczne narzędzie sprzedażowe
Strona www powstała w oparciu o najnowsze trendy i wymogi, jakie stawia przed twórcami stron wciąż rosnąca liczba osób korzystających z urządzeń mobilnych. Responsywność była jednym z wyznaczników realizacji wirtualnej wizytówki inwestycji oraz zastosowanych na niej rozwiązań. Był to szczególnie istotny element projektu, ponieważ strona centrum logistycznego Hillwood PHN Pruszków to oferta, do której dostęp mają wszyscy użytkownicy Internetu. Strona jest tym samym nie tylko narzędziem wizerunkowym, ale też sprzedażowym. Klient porusza się po niej jasno wytyczoną ścieżką, kierowany prostym interfejsem, i otrzymuje porcje informacji niezbędnych do określenia przydatności oferty do jego potrzeb. Jednocześnie, rozwiązania funkcjonalne i wizualne sprawiają, że potencjalni najemcy powierzchni magazynowych w Hillwood PHN Pruszków wrócą do tego wirtualnego kompendium wiedzy dotyczącego wspólnej inwestycji dwóch deweloperów.

macboog-retina-big-1024x576

Tagi: ,