Multimedialny pakiet dla magazyny.pl

Blog / Realizacje

SkyConcept

Realizacje

Wrzesień 18, 2013


Na zlecenie Jones Lang LaSalle, SkyConcept zrealizował szereg materiałów, które połączono w spójne pakiety multimedialne. Początkowy obszar realizacji dotyczył regionu Warszawy i okolic, a następnie objął także parki magazynowe na terenie całej Polski.

Duża rozpiętość lokalizacji, zmienność pogody oraz napięty harmonogram realizacji stanowiły nie lada wyzwanie – zarówno pod względem logistycznym, jak i późniejszej postprodukcji.Tomasz Ogrodzki, SkyConcept

Nie stanowiło to jednak bariery dla realizacji podstawowego zadania: zdjęć lotniczych magazynów  w całej Polsce. Po skompletowaniu, selekcji i opracowaniu materiałów wyjściowych, projekt przejął dział informatyczny SkyConcept. W panoramach zostały zaimplementowane interaktywne hotspoty, które następnie zintegrowano z centralną bazą danych magazyny.pl. Dzięki temu, użytkownik oglądający prezentację może bezpośrednio na panoramie wyświetlić określone informacje o magazynie, jak jego nazwę, ilość dostępnej powierzchni do wynajęcia czy też powierzchnię całkowitą budynku.  

Po gruntownych testach oraz optymalizacji pod kątem urządzeń mobilnych, gotowy materiał został osadzony na portalu internetowym zgodnie z projektem graficznym i stanowi integralną część prezentującą ofertę wybranego parku magazynowego.

magazynypl-zdjecie-lotnicze-Panattoni-Park-Swiecice
magazynypl-zdjecie-lotnicze-Panattoni-Park-Pruszkow
magazynypl-zdjecie-lotnicze-Panattoni-Park-Ozarow
magazynypl-zdjecie-lotnicze-Panattoni-Park-Blonie
magazynypl-zdjecie-lotnicze-Ozarow-Business-Center
magazynypl-zdjecie-lotnicze-MLP-Pruszkow-II
magazynypl-zdjecie-lotnicze-Good-Point-Pulawska-II

Zewnętrzne linki powiązane z projektem: 

  • magazyny.pl – na stronie portalu w zakładkach Multimedia poszczególnych Parków, dostępne są panoramy 360, filmy, oraz wybrane zdjęcia lotnicze
  • magazyny.pl – kanał na Youtube
  • SkyConcept  – kanał na Youtube
Tagi: