Żerań Park I z perspektywy lotniczej

Blog / Realizacje

Mateusz Sołtysiak

Realizacje

Czerwiec 4, 2012


Multimedialna prezentacja Żerań Park I to projekt przygotowany w ramach współpracy z Jones Lang LaSalle. Współpracując z JLL, firma SkyConcept zrealizowała szereg filmów promocyjnych, panoram 360 i zdjęć lotniczych.

Multimedia zostały przygotowane, wykorzystując drony, czyli zdalnie sterowane statki latające. Podczas realizacji projektu, zastosowano profesjonalny sprzęt video, co z kolei umożliwiło uzyskanie wysokiej jakości materiałów – zarówno filmowych, jak i fotograficznych. Dużym wyzwaniem dla realizatorów było takie zaprezentowanie obiektu, aby uwypuklić jego strategiczne położenie w przemysłowej części Warszawy, Żeraniu. Realizacja ujęć lotniczych przy użyciu zdalnie programowalnych dronów pomogła w uzyskaniu oczekiwanych efektów, mimo utrudnień w postaci zabudowy miejskiej, która zawsze stanowi wyzwanie dla pilota maszyny.

Poza obiektem Żerań Park I, firma SkyConcept przygotowała na rzecz portalu magazyny.pl także szereg innych multimediów m.in. sąsiadujący Żerań Park II, Prologis Park Błonie II oraz Tulipan Park Warszawa.
Żerań Park I to nowoczesny obiekt logistyczny usytuowany w przemysłowej dzielnicy Warszawy. Na kompleks składają się cztery budynki o powierzchni prawie 60 000 metrów kwadratowych.