Zwycięski Znicz Pruszków 2005B i radość w SkyConcept

Blog / Wydarzenia

Magdalena Chwedoruk

Wydarzenia

Czerwiec 26, 2017


Wspieranie młodzieży i sportowego ducha walki to dla nas ogromna przyjemność. Szczególnie cieszy, kiedy na punktowym koncie młodych piłkarzy pojawią się kolejne awanse. Tym razem – mamy zwycięstwo i awans do pierwszej ligi!

Od 2016 roku bacznie śledzimy osiągnięcia zespołu Znicz Pruszków 2005B, którego młodzi zawodnicy zdobywają kolejne szczeble w ligowej tabeli. Warto przypomnieć, że to właśnie w Zniczu Pruszków grał Robert Lewandowski, kiedy w sezonie 2006/2007 zespół zdobył Mistrzostwo III Ligi. W tym roku możemy pochwalić się sukcesem naszych młodych podopiecznych, którzy 10 czerwca tego roku wygrali ostatni mecz ligowy rundy wiosennej w ramach II ligi okręgowej grupy 4 (RW). Mecz odbył się w Pruszkowie, a przeciwnikiem był zespół LKS Chlebnia. Liczba zdobytych goli mówi sama za siebie – 2:0 dla Znicza Pruszków to dla nas ogromna radość.
Podczas ostatniego meczu w sezonie 2016/2017 młodym graczom towarzyszyła kamera SkyConcept. Lekki stres przed meczem, wartkie akcje na boisku i ogromna radość nie tylko zawodników, ale też najwierniejszych kibiców, jakimi są rodzice młodych piłkarzy – to wszystko obserwowaliśmy podczas spotkania. Gratulujemy całej drużynie i trenerowi udanego sezonu oraz ligowego zwycięstwa. I nie ukrywamy – liczymy na kolejne sukcesy w następnych sezonach!

(Zdjęcia pochodzą z meczu Znicz Pruszków – Błonianka Błonie, 27.05.2017)